עיסויים אירוטיים

עיסויים אירוטיים

עיסויים ארוטיים היו דבר שבשגרה בתל אביב.

כמעט בכל בית דירות הייתה דירה דיסקרטית אחת לפחות.

תעשיית העיסויים תפסה תאוצה ואולגה קלטה את הפוטנציאל העסקי הטמון בתעשייה זו והחליטה לקפוץ על העגלה. אולגה עסקה בעיסויים וידיה היו ידיים מחשמלות. מעגל הלקוחות שלה הלך והתרחב, רוב לקוחותיה היו גברים. במכון עיסויים בו עבדה ביקשו אותה בלי הרף והרבה פעמים היא קיבלה הצעות לעיסוי שחרור אשר כלל בסופו אקט מיני, כמובן בתוספת תשלום.

אולגה החליטה לשכור דירה דיסקרטית ולקבל בה את לקוחותיה. היא עשתה מהדירה דירת חלומות.

עציצים היו כמעט בכל פינה בבית, פינות ישיבה חמודות וכדומה. את אחד החדרים היא הסבה לחדר עיסויים. המקלחת אובזרה בכל הדברים החיוניים למקלחת של לפני עיסוי ולמקלחת של אחרי סקס למי שירצה, מוסיקה התנגנה ברקע על בסיס קבוע, נרות ריחניים וצבעים מרגיעים היווי חלק נכבד מאד מחפצי הבית.

בקיצור, הדירה הזאת הייתה דירה דיסקרטית מושלמת. היה חסכון אדיר לשכור את הדירה הזאת, שהכילה חמישה חדרים. חלק מהדירה יועד למגורים וחלק ממנה יועד לעיסויים וקבלת קהל…

מכיוון שאולגה קיבלה גברים ונשים לעיסויים לא עלה חשד שהיא מתגברת חלק מהעיסויים שלה בסקס. מי שביקש ממנה גם סקס קיבל בתוספת תשלום כמובן , כשהיא מפגינה כישורי סקס מדהימים לא פחות מכישורי העיסוי שלה.

כמובן שהכול היה בדיסקרטיות מוחלטת וזאת מכיוון שרוב לקוחותיה הגברים היו גברים נשואים, ואף אחד לא היה מוכן לפרק את החבילה בשביל זיון מחוץ לבית ומה שהנשים לא ידעו לא פגע.

יוסי הגיע אל אולגה אל אותה דירה דיסקרטית בתחילה לעיסויים בלבד. הוא עבד עבודה פיזית והיה צריך שמישהו ישחרר את שריריו הכואבים. יום אחד היא פשוט המשיכה לעסות אותו כולל את הזין שלו, כמו שעשה עיסוי בירושלים בעבר.

בתחילה יוסי היה מופתע, אולם מהר מאד הוא התעשת על עצמו, תפס את אולגה בידה והפך אותה בתנועה אחת על גבה.

הוא חדר אליה עם הזין העומד והגדול שלו בפעם אחת. מסתבר שאולגה הייתה בלי תחתונים מתחת לחצאית שלבשה.

הסקס היה מהיר וחזק ושניהם גמרו ביחד.