סיום מסלול נחל בדירות דיסקרטיות

סיום מסלול נחל בדירות דיסקרטיות

הם סגרו שתי דירות דיסקרטיות מראש מול כמה נערות ליווי והגיעו.

חרמנים

נרגשים

ומאושרים שהם סיימו את מסלול הנחל הקשה ורצו לחגוג קצת אחרת לפני שהם נכנסים לרוטינה של השרות הצבאי שלהם.

שתי הדירות הדיסקרטיות היו ממוקמות במרכז תל אביב, מרחק של בלוק אחת מהשנייה. הם ידעו שבאותן דירות לא יחסר להם כלום, היו שם מקלחות מאובזרות, חדרי שינה נוחים, דברים במטבח הקטן לשתייה קרה וחמה ומעל הכל ניקיון נחה ממנו והוא התקרב למיטה לכיוון ראשה של נעמה כמו שצריך והכי חשוב , לא יקר.

שישה חיילים התחלקו על שתי נערות ליווי בכל דירה יש יחס של שלושה על אחת.

הם הגיעו לשם במדים, לא מוכנים להתאפק יותר וחמים כמו אש. מהר מאד עלו קולות של הנאה מאותן דירות דיסקרטיות. באחת מאותן דירות היה אביעד, עלם חמודות שזאת הייתה לו הפעם הראשונה בה קיים יחסי מין.

תארו לכם מה הוא חווה.

ברגע שנכנס עם הזין שלו לתוך הכוס של נעמה, הוא ראה כוכבים באמצע היום. הוא השתהה לרגע מההלם שבעונג והחום שעטף אותו ומייד המשיך בקצב גובר והולך. הוא טחן את נעמה מהר יותר ויותר, גונח עם כל פעם שהזין שלו נכנס ויצא ממנה.

הגמירה שלו בתוכה הייתה עוצמתית והוא נכנס להתקלח ברגליים כושלות מתשוקה.

בזמן שהיה במקלחת עלו מהחדר קולות נוספים של הנאה ואביעד מצא את עצמו עומד מתחת לזרם המים והזין שלו נעמד שוב.

הוא סיים להתקלח ויצא כשמגבת למותניו. שני חבריו זיינו את נעמה במקביל, אחד מקדימה ואחד מאחורה. המגבת צנחה ממנו והוא הלך לכיוון המיטה כשהזין שלו עומד שוב. הוא נעמד קרוב לראשה של נעמה ודחף את הזין שלו לתוך פיה, עמוק לתוך פיה.

היא מצצה לו את הזין בפיה והוא הרגיש את דפיקות הלב שלו מתגברות. הוא לא תאר לעצמו שככה הוא יאבד את בתוליו. הוא היה בטוח שזה יקרה בסקס רגיל, ולא עם חבריו לנחל ועם נערת ליווי ועוד באחת מאותן דירות דיסקרטיות.

הוא לא ישכח את החוויה הזאת לעולם.