נעמה בדירה דיסקרטית

נעמה בדירה דיסקרטית

דמיינו לכם לרגע שאתם הולכים לנערת ליווי במכון ליווי כלשהו

ועכשיו דמיינו לעצמכם שאתם הולכים לנערת ליווי שמקבלת במקום שנקרא דירה דיסקרטית.

מכוני הליווי, וכבודם במקומו מונח, מקבלים אליהם לקוחות רבים מאד, נערות הליווי שם יכולות להיות מדהימות, ורובן אכן כאלו, אולם , אני אישית מעדיף ללכת לנערת ליווי כאשר אני יודע  בוודאות שאני מגיע לאותה דירה דיסקרטית נקיה ואינטימית יותר.

אני לקוח של שרותי סקס, מודה ומתוודה ואין לי בעיה עם זה, אני אוהב סקס והרבה , אין לי זוגיות וגם כשהייתה לי זוגיות הייתי מוצא את עצמי מגיע לנערת ליווי ומזדיין כמו ארנב בתקופת ייחום.

את נעמה הכרתי דרך אחת המודעות של נערות ליווי.

בחורה מתוקה ודיסקרטית מאד, אשר עובדת ביום באיזו חנות בגדים ובלילות מקבלת אליה לקוחות קבועים וספורים.אני אחד המאושרים שזוכים בשירותיה.

ולמה אני בין המאושרים? אנחנו נפגשים לסקס באותה דירה דיסקרטית שנעמה שוכרת במיוחד למפגשי הסקס.

אני זוכר את הפעם הראשונה שהגעתי אליה לכתובת שהיא נתנה לי. היא פתחה לי את הדלת בסבר פנים יפות, מקבלת את פניי בברכה ובגוף שכמעט גרם לי להתעלף.

מושלמת, נקודה!

והפנים שלה, עושות תחרות עם הגוף ביופי……

לא התאפקתי ומייד התחלתי לחרמן אותה, שמלת הסטן שלבשה עליה נפלה ממנה ברישול ונעצרה על הרצפה בין רגליה. מתחת לא היה כלום מלבד תחתון תחרה קטנטן ואדום.

שלחתי את ידי לחפון את ערוותה, והרגשתי את חום גופה יוצא החוצה כמו להבה, קרעתי את התחתון ודחפתי אצבעות ארוכות פנימה, נעמה גנחה קלות, שולחת את ידה לזין שלי וחופנת אותו.

הוא כבר עמד וציפה…

התמזמזנו בדרך לחדר השינה, כשבזווית עיני את קולט את הניקיון של אותה דירה דיסקרטית  אליה נכנסתי, נרות ריחניים היו פזורים בפינות הבית, והריח היה משכר ונעים.

בחדר השכבתי את נעמה על מיטה במצעי כותנה נקיים ולבנים, ופישקתי את רגליה, דוחף לתוכה את אצבעותיי רואה את שפתי הנרתיק שלה מתנפחות לקראתי.

הזין שלי החליק פנימה כולו, והיא הכילה את כולי בתוכה כשאנחנו נאנקים מהנאה ועונג.