מת על סקס

מת על סקס

מת על סקס, מודה ומתוודה, וממש לא מתכוון לטפל בזה.

כמה שיותר סקס מעולה.

בכמה שיותר הזדמנויות יותר טוב.

אין לי בעיה גם לשלם, למרות שלא חסר לי.

 אבל……

את הסקס שלי אני בוחר לעשות כמעט תמיד בדירות דיסקרטיות. אני נשוי טרי, ולמרות שאני שרוף על התחת של אשתי אני מוצא את עצמי שוכב עם נשים זרות שחוץ משמן אני לא יודע עליהן כלום.

אחת מאותן נשים היא עמנואל, תיירת צרפתייה אשר הגיעה לארץ לתקופת הקיץ עם משפחתה והם התמקמו באחד מבתי המלון באשדוד. הכרתי אותה בחוף הים כשהלכתי לשחק מטקות עם חברים. די מהר קלטתי אותה כשהתיישבנו לידם על החוף, מתוקה כזאת, שזופה עם גוף מושלם, והמבטא שלה גמר אותי. כבר ראיתי את עצמי מזדיין איתה כמו משוגע, הייתי חייב לעשות משהו…

בביטחון עצמי אופייני לי קמתי וניגשתי אליה, מציג את עצמי ומברך אותה בשהות נעימה אצלנו בארץ, היא חייכה אלי והשיניים שלה היו מושלמות מתחת לחיוך שהמיס אותי ושלח אש לאזור חלציי.

התחלנו לדבר ועוד באותו היום מצאנו את עצמנו באחת מאותן דירות דיסקרטיות שהכרתי כל כך טוב. אני אוהב את הדירות הדיסקרטיות האלו, קודם כל מחיר ההשכרה הוא לפי שעות וזול, החדרים תמיד נקיים ומאובזרים בכל מה שצריך ויש שם אינטימיות שאין בהרבה מקומות.

הרגשתי שאני מת בשנייה שהזין שלי נדחף לתוך הכוס שלה בפראות, כל הדם ירד לי מהגוף ישר לשם. הכוס שלה היה צר ולוהט, והיא פשוט השתוללה בסקס. מסתבר שהיא אהבה סקס יותר ממני, והייתה מתירנית חסרת גבולות ומעצורים. נתתי דרור לדמיוני. חזק ומהר יותר, נשימתי נעצרה כשהיא עצרה את רכיבתה על הזין שלי וזרקה את ראשה אחורה באנקה. התיישבתי ותפסתי במותניה הצרות, מרים אותו ומנחית אותה על הזין שלי במכה. הרגשתי אותו נכנס לה כמעט עד המוח. נעמדתי איתה כשהזין שלי עוד בתוכה וזיינתי אותה בעמידה כשהיא שעונה על הקיר ורגליה מחבקות אותו.

אוח, זונה צרפתייה קטנטנה שלי, אוח.

גמרנו.

עם הסבון במקלחת שעשינו אחרי הסקס היא גרמה לי לגמור פעם נוספת כשגבה אלי ואני טוחן את התחת שלה, היא שפשפה את הביצים שלי בידיים רכות מסבון.